Skip to content

Puhkus läbi. Aastaaruanne.

Puhkus läbi. Aastaaruanne. published on Puhkus läbi. Aastaaruanne. kohta on 4 kommentaari

No oli see vast puhkus! Kenalt terve aasta! Umbes täpselt aasta tagasi tahtsin sel ajal, nagu täna, kirjutada. Aeg aga lendas ja lendas nii, et kui uuesti tahtsin kirjutada, oli kevad ja siis oli suvi ja siis sügis ja siis sai aasta läbi ja siis…. Aeg lendas nii, et ma ei jõudnud, juba teist aastat järjest, kiviaedagi lappida. Kui suvi märkamatult läbi sai, ütles üks teadja, praegu pidigi olema selline aeg, et aeg on kokkusurutud. Kosmoses siis vist?! Ja kui sügis hakkas ja käes oli november, mõtlesin, et no mis asja! Suvega kõrvutades, just nagu hakkas…. kõrvutades oleks sügisel november, nagu suvel august, ja läbi ta saigi. Sügis veel kiiremini kui suvi. Alles oli aastavahetus ja nüüd oleme otsapidi juba kevades…. peaaegu.
Aasta tagasi tahtsingi kirjutada, et pidevalt käis sotisaalmeedias üks suur hala. Kes igatses lund, kes igatses kevadet, keegi millegiga rahul ei olnud. Mälu järgi oli veebruaris selline mõnus ilm. Parajalt külma, lund segamas ei olnud, sai igasugu tegemisi mõnuga teha. Nii tahtsin öelda, elage tänases päevas, nautige seda mis on, mitte ärge igatsege ja ajage taga kogu aeg seda, mida ei ole. Aga täna ei tohiks ju keegi viriseda ja halada! On talv. On külma, on lund, on päikest…. Autoga sõites on tunne, et sõidaks ja sõidaks ja kuhugi kohale jõuda ei tahaks. Lihtsalt nii imekena on! Ja mis muust veel rääkida! Tublimad ei sõida ja naudi ju autoga, vaid käivad jala, veel tublimad panevad suusad alla. Ja minusugustel jagub tegevust ja nautimist muud moodigi.


Loe edasi Puhkus läbi. Aastaaruanne.

Trump muutis maailma?!

Trump muutis maailma?! published on Trump muutis maailma?! kohta kommentaare ei ole

Lolliks läksite või?! Tegelikult, kui aus olla, maailm muutub igas hetkes. Õigus.
Aga ma tahaks näha seda inimest kes mu maailma muudab! Uskuge mind, ei ärge uskuge. Keegi muidugi, mõjutab natuke.
Savisaar ei ole paha! Ansip ei ole paha! Poliitika on jura, kui aus olla. EKRE eriti. Ja kui aus ei ole, hullem veel. Mis see meie elus muudab?! Ei maksa kõike hinge võtta! Südamesse ehk niikuinii mitte?!
Ah jaa, ma olevat ju naiivne. Või sinisilmne? Pime?
Lambad nägin ära. Igatsesid.
Loe edasi Trump muutis maailma?!

Kui sügisest sai talv ja aastast uus.

Kui sügisest sai talv ja aastast uus. published on Kui sügisest sai talv ja aastast uus. kohta kommentaare ei ole

Öeldakse, et mida vanemaks saad, seda kiiremini aeg läheb. Ma vist olen muldvana?! Kuu, kuu ja aeg lendab. Aga siiski, päris muld vist ikka ei ole, olete mul meeles, tegelikult koguaeg, ja siin ma siis nüüd olen.
Mõni on siin kartnud, et nüüd kus Mardil lambad, Ivar muust enam ei kirjutagi. Vaat kirjutan küll ja lammastest ei kirjutagi seekord. Pakun nautimiseks vaid kaks pilti. Ühe sellise täitsa arhailise.
Loe edasi Kui sügisest sai talv ja aastast uus.

Talumärk

Talumärk published on Talumärk kohta on 1 kommentaar

Nüüd kus tundub, et maailm on hukka läinud.
Nüüd kus tundub, et suurema krahhi või katastroofi tulemise eest jääb paluda vaid jumalat.
Nüüd kus tundub, et paljudel on edasiviivaks jõuks vaid negatiivne energia.
Nüüd kus tundub, et enesetõestamiseks ja upitamiseks paljud materdavad, halvustavad, tallavad kõik ja kõigi porri
Juba ammu ütlesin, olgu presidendiks kes tahes, olgu peaministriks kes tahes, issand halasta, juhtigu seda Keskerakonda kas tahab, minu elu Mardil ei muutu. Mina elan täpselt nii hästi, nagu ma seda oskan ja tahan.
Ja vastupidiselt eelnevalt kirjutatule, läheb elu Mardil tõusujoont, ikka üles. Ja hoopis teiste energiatega.
Mardi talul on nüüd oma talumärk, ehk moodsas maailmas ja keeles, logo.

Loe edasi Talumärk

Head uudised tulevad meie juurde.

Head uudised tulevad meie juurde. published on Head uudised tulevad meie juurde. kohta kommentaare ei ole

Tevye “Viiuldaja katusel” muusikalis ütleb – ” Head uudised jäävad meie juurde ja halvad uudised ei lähe kuhugi.” Minul aga halbu uudiseid ei olegi, seega on headele rohkem ruumi ja neid tuleb ikka aina juurde. Ja aina paremaks lähevad.
Maakonna kaunimad kodud on selgunud.
IMG_7148Loe edasi Head uudised tulevad meie juurde.

Viimane lihv oma kodule. “Oma Kodu”.

Viimane lihv oma kodule. “Oma Kodu”. published on Viimane lihv oma kodule. “Oma Kodu”. kohta kommentaare ei ole

Oma kodu on kena omada. Omas kodus on kena olla. No ja ei saa salata, see tunne ja emotsioon on ikka paganama hea, kui Mardile jõuan. Nagu nüüd, maikuu viimasel nädalavahetusel.
IMG_7049Loe edasi Viimane lihv oma kodule. “Oma Kodu”.

Kas mitu kena asja saab korraga?

Kas mitu kena asja saab korraga? published on Kas mitu kena asja saab korraga? kohta on 8 kommentaari

Küll võib olla raske, kui sul on üks süda ja seda tuleb mitme asja vahel jagada. Enamus mu elust on mu süda kuulunud Estonia teatrile. Nagu oletada võite, oleks iga artist laval surmani. Mõnel on see õnnestunud, tantsijatel on see muidugi üsna keeruline. Olen minagi sellises vanuses, kus ametlikult pensionäriks peetakse. Aga kui juba kutsuti, kaalusin ja kaalusin, otsustasin osaleda Rahvusooperi suveprojektis “Viiuldaja Katusel”. Mai möödub proovide tähe all, etendused juunis ja augustis.
Õnneks on mul suur süda ja Mardi ei ole unustatud!
IMG_6808

Loe edasi Kas mitu kena asja saab korraga?