Skip to content

Talu lugu

Siin on ühe talu lugu. Taassünnilugu. Mardi talu ajaraamat.

_KH_7186

Eesti on väike ja Marte oli-on palju. Nii on enamvähem igas külas Mardi talu. Siin on lugu ühest, Saaremaa Mardi talust. Talust, mis päästeti veel õigel hetkel, talu mis on saanud uue võimaluse ja elu.

Siin ei jagata just nõu, kuidas ja millega ehitada… mis õli, krohvi või värvi kasutada, kui palju miski maksab ja palju materjali kulub, siin on lihtsalt lugu talust, sealsetest tegemistest, töödest, inimestest….

Siin jagatakse kiitust ja tunnustust, vahel harva mõistetakse kahjuks omakohut.

Loodan, et teil on sama huvitav lugeda ja kaasaelada, kui palju on hea ja huvitav elu Mardil.

Loodan, et Sulle meeldib lugu sama palju kui ühele heale inimesele –

“Sinu blogil on mingi eriline võlu. Tavaliselt oma blogides inimesed näitavad endast alati paremat ja ilusamat poolt. Kõik on nii edukad ja ilusad, kõik käib neil nii lihtsalt ja kergelt, elu on üks lust ja lillepidu. Kõik loevad ja kadestavad – wow.
Sinu blogi on nii ehe ja aus. Töö ongi raske, nagu kõigi inimeste jaoks, raha ongi vähe, nagu tegelikult kõigil, autod lähevadki katki kui need just uued ja kallid pole, kotid ja kivid ongi rasked tassida. Sa kirjutad elust nii nagu see enamus inimeste jaoks ongi, aga alati nii positiivses võtmes. Ja see toob ikka ja jälle tagasi lugema 🙂 Ja see on hämmastav, mis sa ära oled teinud seal talus.
Alati ei pea rääkima sellest, mis on kõige parem isolatsioonimaterjal vanale vundamendile või kuidas kõige otstarbekam on põrandaid soojustada. Neid spetsialiste ikka leidub. Sinul aga on seda, mida paljudel ei ole – otsatul hulgal armastust, austust ja töökust ja see on tegelikult kõige tähtsam.”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Talu loo leiad siit ja albumi siit.
 
 
 
Siin aga väike meenutus “Ennem ja pärast”, kuigi see pärast on nüüdsekski kohati juba ennem. 🙂

eesti blogiauhinnad, parim blogi, parim blogija, huvitav blogi, hea blogi